Charakterystyka ścian:

  • Wykonane z różnego rodzaju szkła hartowanego – bezpieczne nawet dla dzieci!
  • Przepuszczające światło
  • Stałe lub składane
  • Standardowe lub z giętego szkła
  • Wytrzymałe
  • Eleganckie oraz efektowne
  • Gotowe lub wykonane według indywidualnego projektu

Szklane ściany działowe mogą zostać wykonane z każdego szkła, które podlega procesowi hartowania. Do wyboru w naszym salonie we Wrocławiu mają Państwo m.in. szkło przezroczyste, kolorowe, ornamentowe, matowe, emaliowane. Szyba poddana tego rodzaju obróbce jest bowiem znacznie bardziej wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne, przez co staje się bezpieczniejsza dla użytkownika. Ponadto zastosowanie szkła hartowanego minimalizuje ryzyko skaleczeń, gdyż w razie uszkodzenia tafla roztrzaska się na nieostre odłamki.

Lekka, minimalistyczna forma ścianek działowych w połączeniu z właściwościami szkła sprawia, że konstrukcje te idealnie sprawdzą się w każdym, nawet niewielkim wnętrzu. Ogromny wybór różnego rodzaju szkła, zarówno bezbarwnego, jak i kolorowego powoduje, iż ścianki szklane działowe mogą znakomicie harmonizować z pomieszczeniami zaaranżowanymi w dowolnym stylu. Zależnie od podjętych przez Państwa decyzji ściana może pozostać niemal niewidoczna lub też osłaniać pomieszczenie przed niepożądanymi spojrzeniami.

Oprócz wyboru koloru oraz rodzaju szkła, z którego mają zostać wykonane ściany szklane, mogą Państwo zdecydować o ich kształcie. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie przygotować szybę w dowolnej formie – zarówno standardową, jak i z giętego szkła. Dodatkowo od powziętych przez Państwa postanowień zależy, czy konstrukcja ta ma być zamocowana na stałe, czy też składana tak, by w każdej chwili można było zlikwidować niechcianą barierę.