Jesteśmy częścią firmy DENOVO, producenta mebli i akcesoriów meblowych z aluminium. Specjalizujemy się w wykonywaniu kompleksowych usług szklarskich. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi jak i przedsiębiorstwami, architektami oraz projektantami. Nasze realizacje zostały docenione przez wielu odbiorców.

Novoglass | Kompleksowe Usługi Szklarskie

Jesteśmy częścią firmy Denovo, producenta mebli i akcesoriów meblowych z aluminium. Specjalizujemy się w wykonywaniu kompleksowych usług szklarskich dla firm oraz klientów indywidualnych. W naszej pracy wykorzystujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości, a także nowoczesne technologie. Odpowiadając na potrzeby i preferencje Klienta znajdujemy najlepsze rozwiązania.

Na życzenie dokonujemy pomiarów i montażu pod wskazanym adresem. Szanujemy Państwa oczekiwania, dlatego każdy z przedmiotów traktujemy z wyraźną delikatnością. Niezmiennie dbamy o to, aby wszelkie usługi były wykonywane na najwyższym poziomie.

Oferujemy Państwu: szkło laminowane, szkło kolorowe (lakobel), szkło barwione w masie (antisol), szkło hartowane, szkło optiwhite, szkło typu float, szkło matowe: decormat, lakomat, szkło ornamentowe,lustra. W ramach usług realizujemy projekty klientów indywidualnych, pracowni projektowych, firm i fabryk. Podejmujemy się wykonania nietypowych usług.