Drzwi szklane wahadłowe

Charakterystyka szklanych drzwi wahadłowych:

  • Bezpieczne – wykonane z różnego rodzaju szkła hartowanego
  • Solidne
  • Eleganckie
  • Gotowe lub wykonane według indywidualnego projektu
  • Możliwość wyboru okuć

Montaż szklanych drzwi wahadłowych to doskonały sposób na rozjaśnienie oraz optyczne powiększenie pomieszczeń. Ze względu na właściwości materiału, z którego są wykonane, drzwi takie tylko w niewielkim stopniu ograniczają przepływ światła. Dzięki temu doskonale pasują do wnętrz małych i ciemnych, które szczególnie wymagają doświetlenia.

Drzwi wahadłowe wykonywane są z każdego szkła, które może zostać zahartowane. Ten rodzaj obróbki zwiększa wytrzymałość szyby, a w przypadku jej rozbicia eliminuje ryzyko skaleczeń, dzięki czemu nie musicie Państwo obawiać się o bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki możliwości wyboru szkła o różnym stopniu przezroczystości możecie Państwo zadecydować o tym, czy drzwi mają stanowić jedynie barierę akustyczną, czy też mają zapewniać większą intymność. Możliwość wykonania ich w niemal dowolnym kolorze pozwala z kolei na łatwe dopasowanie ich do wnętrza w każdym stylu.

Szklane drzwi wahadłowe występują w rozmiarach standardowych, ale mogą być także wykonane na pożądany wymiar. Oprócz wyboru koloru oraz rodzaju szkła możecie Państwo zdecydować się na jeden z kilku dostępnych okuć oraz pochwytów.