Charakterystyka zadaszeń szklanych:

  • Odporne na zewnętrzne warunki atmosferyczne
  • Stabilne i wytrzymałe
  • Wykonane z różnego typu szkła hartowanego laminowanego
  • Dostosowywane do stylistyki budynku
  • Standardowe lub przygotowane według indywidualnego projektu

Każdy daszek szklany w naszej ofercie wykonywany jest z hartowanego szkła laminowanego, dzięki czemu zadaszenie jest bezpieczne oraz wyjątkowo wytrzymałe. Mogą być Państwo pewni, że przetrwa ono każdą niepogodę, służąc Państwu przez długi czas.

Pełna dowolność

Aby jak najlepiej sprostać Państwa wymaganiom, a jednocześnie dostosować zadaszenia do fasady budynku, proponujemy Państwu daszki szklane gotowe lub przygotowane na wymiar, według Państwa pomysłu. Każda nasza konstrukcja może zostać wykonana z różnego rodzaju szkła hartowanego laminowanego (bezbarwnego, kolorowego, satynowego, piaskowanego itp.), co sprawia, że nie musicie Państwo ograniczać się do wyrobów standardowych. Istnieje również możliwość ozdobienia daszku szklanego metodą sitodruku.

Jeśli nie jesteście Państwo pewni, które zadaszenie najlepiej sprawdzi się w Państwa przypadku, zachęcamy do kontaktu z naszym specjalistą. Oferujemy kompleksowe doradztwo w zakresie doboru poszczególnych elementów konstrukcyjnych oraz szkła potrzebnego do wykonania daszku. Z przyjemnością wykonamy dla Państwa również projekt koncepcyjny uwzględniający parametry daszku gwarantujące oczekiwany rezultat.

Oprócz sprzedaży zadaszeń szklanych w asortymencie znajdziecie Państwo także półprodukty przydatne do ich montażu: okucia, mocowania punktowe, uchwyty itp.